Beste mensen, zie hieronder de laatste update per 27 juni 2020 i.v.m. het Corona-virus:

Gelukkig kunnen wij nu meedelen dat per 1 juli a.s. er weer gevist mag worden. Ook het Paviljoen is open, altijd op woensdag en voor groepen na afspraak ook op andere dagen. Misschien gaan wij zelfs ook gewoon open in de weekends. Wij zijn hierover nog in overleg met onze vrijwilligers, die dan zullen moeten klaar staan.

Uiteraard gelden de coronaregels voor alle bezoekers en voor onze vrijwilligers. Dat betekent niet komen, als je klachten hebt die op corona zouden kunnen wijzen, altijd 1,5 meter afstand houden,  handen desinfecteren vóór betreden van het Paviljoen en na toiletbezoek. Wij hanteren een streng Protocol.

 

 

Bezoek ons ook op Facebook.

Klik hier voor voor de Facebook link.

Wanneer u een video-impressie wilt zien klik dan hier.